אילו חומרים כימיים מזיקים לבריאות נשית?

איך את יכולה עכשיו להשתמש בכוחות העל האלה שלך לטובתך?אני אגלה לך סוד גדול – אני מאמינה מאד שמחלות מגיעות גם עם הפתרונות לריפויין. מחלות הן מחוללות! גנרטוריות לשינוי. אני מאמינה, מה זה מאמינה, מרגישה שזו אמת ברורה לי כשמש – שבכוחך להיות בקשב רב הרבה יותר מהרגיל לגופך, לקולות הפנימיים שלך, לאינטואיציה. בכוחך להיות בחיבור עצום, בקלות רבה יותר מהרגיל, לערוצים של מעלה, וערוצים של פנימה. בכוחך לברוא מציאות בעוצמה רבה! אני מאמינה שזו הסיבה שמלכתחילה נחסמה אצצלנו הצ'אקרה השניה. צ'אקרת הבריאה. הרחם. כי מרוב רגישות, ומרוב עניינים שאנחנו סוחבות בחיינו, הגענו לעומס יתר ונסגרנו. שוב – מכלילה כאן ברוב חוצפתי, אבל אני מאמינה שאני לא מדברת שטויות גמורות.

תרגיל שרביט הקסמים – הטריק הפשוט שבעזרתו אנחנו נמצאות בציר האמצע שלנו : גוף-נפש-תודעה , ואז מקל הקסמים בידינו ואנחנו יכולות להאזין יותר טוב לגוף, לנפש, לשאול שאלות ולקבל תשובות, להתפלל, לדמיין דמיונות, ובעיקר – להרגע ולהרגיש יותר טוב. הנה זה בא:

שבי כך שכפות רגלייך נוגעות ברצפה, ואת שעונה לאחור, או לחילופין שכבי על המיטה. שימי יד אחת על הבטן או אפילו על הבטן התחתונה, ויד אחת על החזה, ונשמי כך שהיד שעל הבטן תעלה ראשונה ורק אחר כך היד שעל החזה. שאפי מהאף ונשפי מהפה. זו נשימה סרעפתית. את יכולה להוסיף עוד צעד ולדמיין שורשים יוצאים מכפות רגלייך או מהאגן ועם כל שאיפה יונקים כח חיים מהאדמה שעולה למעלה מהרגליים, דרך הרחם, לב, צוואר ראש, והחוצה דרך הקודקוד וחוזר חלילה. אם תאפשרי לעצמך לעשות זאת במשך כמה דקות תרגישי די מהר רגיעה גדולה. מתחולל מהפך ביוכימי בגופך, ותרגישי שאת בחיבור.