שרביט הקסמים

שבי כך שכפות רגלייך נוגעות ברצפה, ואת שעונה לאחור, או לחילופין שכבי על המיטה. שימי יד אחת על הבטן או אפילו על הבטן התחתונה, ויד אחת על החזה, ונשמי כך שהיד שעל הבטן תעלה ראשונה ורק אחר כך היד שעל החזה. שאפי מהאף ונשפי מהפה. זו נשימה סרעפתית. את יכולה להוסיף עוד צעד ולדמיין שורשים יוצאים מכפות רגלייך או מהאגן ועם כל שאיפה יונקים כח חיים מהאדמה שעולה למעלה מהרגליים, דרך הרחם, לב, צוואר ראש, והחוצה דרך הקודקוד וחוזר חלילה. אם תאפשרי לעצמך לעשות זאת במשך כמה דקות תרגישי די מהר רגיעה גדולה. מתחולל מהפך ביוכימי בגופך, ותרגישי שאת בחיבור.תוך כדי הנשימה את יכולה להזיז את הידיים למקומות שמבקשים מגע – רחם, שחלות, מקום כאוב, או סתם מקום שמתחשק. את מאד מאד להשתמש בדמיון ולראות בעיני רוחך את המציאות שאת מייחלת לה, לשאול שאלות, לברך את עצמך, לזמן מתנות ועוד.

איך את מתחילה להתנסות בזה? הנה מתנה ממני, תרגיל שאני מלמדת את כל מטופלותי ומזמינה אותן להשתמש בו כמה פעמים ביום ובכל מצב שצריך

איך את יכולה עכשיו להשתמש בכוחות העל האלה שלך לטובתך?אני אגלה לך סוד גדול – אני מאמינה מאד שמחלות מגיעות גם עם הפתרונות לריפויין. מחלות הן מחוללות! גנרטוריות לשינוי. אני מאמינה, מה זה מאמינה, מרגישה שזו אמת ברורה לי כשמש – שבכוחך להיות בקשב רב הרבה יותר מהרגיל לגופך, לקולות הפנימיים שלך, לאינטואיציה. בכוחך להיות בחיבור עצום, בקלות רבה יותר מהרגיל, לערוצים של מעלה, וערוצים של פנימה. בכוחך לברוא מציאות בעוצמה רבה! אני מאמינה שזו הסיבה שמלכתחילה נחסמה אצצלנו הצ'אקרה השניה. צ'אקרת הבריאה. הרחם. כי מרוב רגישות, ומרוב עניינים שאנחנו סוחבות בחיינו, הגענו לעומס יתר ונסגרנו. שוב – מכלילה כאן ברוב חוצפתי, אבל אני מאמינה שאני לא מדברת שטויות גמורות.