סיפורי ריפוי

Client
הרתה כנגד כל הסיכויים
הימים האלה הם ימים שמלמדים אותנו לסמוך על עצמנו, לטפל בעצמנו. אחד הדברים המגניבים הוא - שימוש בנשימה שלנו ככלי ריפוי רב מימדי. ברמה הכי בסיסית של הנשימה הנכונה אנחנו יכולות להשיג הפחתת מתחים מיידית, תוך יצירת סביבה פנימית פיזיולוגית ורגשית תומכת ריפוי וחיזוק מערכת החיסון.
דוד מ.
לקוח מרוצה
Client
"גם השנה אני קוראת למטפלות ומטפלים מכל תחומי הריפי לתמוך בנשותינו , ולהציע שלל טיפולים במחירים אטקרטיביים. הכנסנה לקישור שבתגובות וגלו אילו טיפולים אתן יכולות לקבל ברחבי הארץ במחירים מיוחדים!"
ג'וזי כ.
לקוחה
"היא היתה צולחת את הוסת עם כ-30 כדורים לשיכוך כאבים. תמיד. שלחתי אותה לאבחון וגם נתתי לה הנחיות מפורטות. היא ביצעה את כולן בהתמסרות מוחלטת. האבחון גילה את מה שחשדנו בו. אנדומטריוזיס ברורה, איברים מאוחים, אדנומיוזיס ועוד הפתעות."
מזי כ.
לקוחה
"לאחר שלושה חודשים של התמסרות של אם ובת (וכל המשפחה שתמכה), לאורח חיים חדש, לתזונה אחרת, לעיסויים, לתוספים חשובים, הנערה המופלאה הזו הפסיקה להחסיר שיעורים, את הוסתות צלחה עם כדור אחד או שניים בלי שיופרע אורח החיים שלה, בלי להפסיד יותר לימודים"
מירי א.
"נערה צעירה, תיכוניסטית , שהיתה מפסידה שבועיים מהלימודים בכל חודש, מהמצטיינות בכתה, עם חלומות גדולים להצלחה. מתפרקת בכל וסת מחדש. לקח נצח לאבחן אותה, אלמלא אימה שהיתה עירנית והתעקשה שזה זה. "
ענבל פ.
לקוחה