הרצאה: תזונה פונקציונלית לאנדומטריוזיס - הבסיס הקריטי להנעת ריפוי

הרצאה: תזונה פונקציונלית לאנדומטריוזיס – הבסיס הקריטי להנעת ריפוי || הכנס לתזונה בריאה || 19/4/21 10:00-11:00, בזום

יום שני, 19/4/2021, 10:00-11:00, בזום

לרכישת כרטיסים:

הרשמה לכנס לתזונה בריאה מקנה הרשאת האזנה להרצאה שלי ולכל שאר השפע העצום של הרצאות הכנס. את תקבלי קישור להאזנה להרצאה שלי לאחר ההרשמה.

עלות הכנס הינה בין 180-300 ש"ח לפי בחירתך ומקנה גישה לתכני הכנס והאתר מה11.4 ועד לסיום הכנס (22.5)

הכנסי לכאן לרכישת כרטיס ולפרטים נוספים על הכנס, התכניה המלאה למטה

על ההרצאה:

אנדומטריוזיס היא מחלה נשית מאד נפוצה, אחת לעשר, שפוגעת קשה עד אנושות באיכות החיים של המתמודדות איתה. היא נחשבת מחלה כרונית עם אלמנטים אוטואימוניים שיכולה רק להחמיר עם הזמן. אולם, בהנתן התנאים הנכונים המחלה הזו יכולה גם להשתפר אפילו עד לכדי מחלת רקע שקטה ובלתי מורגשת. התזונה הפונקציונלית הנכונה לאנדומטריוזיס היא הבסיס הקריטי ליצירת הגברה של תהליכי ריפוי ותיקון נזקים בקרב המתמודדות, אולם ההנחיות התזונתיות הקונבנציונליות מפספסות הרבה מן הצרכים של המתמודדות עם המחלה. בהרצאה אני אציג את מה שאני סבורה שדורש התייחסות במנגנוני המחלה וכיצד תזונה פונקציונלית נכונה כפי שאני מבינה אותה יכולה לענות על כך ולייצר תמונה קלינית שהולכת ומשתפרת עם הזמן.

על הכנס:

הכנס "Food for Good – הכנס לתזונה בריאה" הינו חלק מפרויקט "תודעה בריאה" – מרחב מקוון למודעות חברתית והתפתחות אישית, המבוסס על רצון טוב למען הקהילה. עלות הכנס הינה בין 180-300 ש"ח לפי בחירתכם ומקנה גישה לתכני הכנס והאתר מה11.4 ועד לסיום הכנס (22.5). הסכום הזה מיוחד לכיסוי ההוצאות הרבות שיש לנו בארגון הכנס והאתר. ניתן לפנות אלינו למלגת כניסה לפי מצב כלכלי. התגמול למרצים הינו בדאנה, בכל הרצאה תוכלו לתמוך בהם בנפרד ככל שתחפצו, או להעניק דאנה כללית שתחולק לכל המרצים.

תכניית הכנס:

אהבת? שתפי!

דילוג לתוכן