תמיכה מותאמת אישית

בניית תכנית טיפולית מותאמת אישית היא בעיני הכרחית, על מנת לעזור לך לזהות כמה שיותר צרכים שצריכים לקבל מענה הולם יותר, ועל מנת להציע לך דרך לענות עליהם.
אני מציעה כמה מסלולי תמיכה עבור נשים מתמודדות, את מוזמנת לפנות אליי בטופס למטה או בהודעת טקסט על מנת לחשוב על המסלול שמתאים לך ביותר.

דרך המלכה

תכנית הדגל שלי, בה אני מתאימה עבורך תכנית טיפולית תהליכית מותאמת אישית, אשר במהלכה תקבלי את כל ההכוונות והכלים שאת צריכה כדי להפוך להיות המטפלת מס' 1 של עצמך. התכנית נמשכת שלושה חודשים ובסופה רוב מטופלותיי כבר חוות שיפורים משמעותיים ראשונים בבריאותן, ורוכשות עצמאות בניהול אורח חיים תומך ריפוי רב תחומי. יש להדגיש שהצלחת התהליך מושפעת ממידת ההטמעה של ההנחיות, ממעורבות של תרופות קבועות, וממורכבות נקודת המוצא הבריאותית שאנחנו מתחילות בה. לעיתים כשיש צורך אנחנו מאריכות במעט את משך התכנית בקפסולות של חודש בכל פעם.
לעוד פרטים על דרך המלכה

עלות התכנית: 3300 ש"ח
עלות כל קפסולה נוספת: 500 ש"ח

להבריק את הכתר

מסלול ליעוץ המשך, מתאים לבוגרות מסלול דרך המלכה ולנשים שכבר עברו מהפך בריאותי באורח חייהן וצריכות דיוקים, רענון, התאמות למצבים חדשים. התכנית דומה לתכנית דרך המלכה ונמשכת חודש.
לפרטים מלאים הכנסי לכאן

עלות: 1625 ש"ח

טלקליניקה

ייעוץ טלפוני קצר במשך עד שעה, בנושאים ממוקדים. למשל פענוח
בדיקות ואבחונים, התאמת תוספים לפי בדיקות הדם, חשיבה משותפת על אסטרטגיה טיפולית (טבעית, אינטגרטיבית, הכנה לקראת ניתוחים, טיפולי פריון וכו'), ייעוץ לגביי השלמת חוסרים תרופתיים (חוסרים תזונתיים שנגרמים מנטילה ממושכת של תרופות), ייעוץ בהריון ועוד.

עלות היעוץ: 360 ש"ח

ביחד אנחנו יוצרות מציאות של בריאות

אני תמיד זמינה כדי לעזור לך בצורה הטובה והמקצועית ביותר שאני יכולה.
את מוזמנת ליצור איתי קשר בכל דרך הנוחה לך.

דילוג לתוכן