תמיכה מותאמת אישית

בניית תכנית טיפולית מותאמת אישית היא בעיני הכרחית, על מנת לעזור לך לזהות כמה שיותר צרכים שצריכים לקבל מענה הולם יותר, ועל מנת להציע לך דרך לענות עליהם.
אני מציעה כמה מסלולי תמיכה עבור נשים מתמודדות, את מוזמנת לפנות אליי בטופס למטה או בהודעת טקסט על מנת לחשוב על המסלול שמתאים לך ביותר.

דרך המלכה

תכנית הדגל שלי, בה אני מתאימה עבורך תכנית טיפולית תהליכית מותאמת אישית, אשר במהלכה תקבלי את כל ההכוונות והכלים שאת צריכה כדי להפוך להיות המטפלת מס' 1 של עצמך. התכנית נמשכת שלושה חודשים ובסופה רוב מטופלותיי כבר חוות שיפורים משמעותיים ראשונים בבריאותן, ורוכשות עצמאות בניהול אורח חיים תומך ריפוי רב תחומי. יש להדגיש שהצלחת התהליך מושפעת ממידת ההטמעה של ההנחיות, ממעורבות של תרופות קבועות, וממורכבות נקודת המוצא הבריאותית שאנחנו מתחילות בה. לעיתים כשיש צורך אנחנו מאריכות במעט את משך התכנית בקפסולות של חודש בכל פעם.
לעוד פרטים על דרך המלכה

עלות התכנית: 3300 ש"ח
עלות כל קפסולה חודשית נוספת: 720 ש"ח

להבריק את הכתר

מסלול ליעוץ המשך, מתאים לבוגרות מסלול דרך המלכה ולנשים שכבר עברו מהפך בריאותי באורח חייהן וצריכות דיוקים, רענון, התאמות למצבים חדשים. התכנית דומה לתכנית דרך המלכה ונמשכת חודש.
לפרטים מלאים הכנסי לכאן

עלות: 2100 ש"ח

טלקליניקה

ייעוץ טלפוני קצר במשך עד שעה, בנושאים ממוקדים. למשל פענוח
בדיקות ואבחונים, התאמת תוספים לפי בדיקות הדם, חשיבה משותפת על אסטרטגיה טיפולית (טבעית, אינטגרטיבית, טיפולי פריון וכו'), ייעוץ לגביי השלמת חוסרים תזונתיים, ייעוץ בהריון ועוד.

עלות הייעוץ: 360 ש"ח

דוח חוסרים תרופתיים

מיועד לנשים שנוטלות תרופות קבועות (גלולות, התקן הורמונלי,תרופות לבלוטת התריס, תרופות פסיכיאטריות ועוד)

הדוח מכיל:
רשימת חוסרים תזונתיים הצפויים מהתרופות הקבועות אותן את נוטלת.
רשימת צמחי מרפא ומזונות שעלולים לא להתאים כל עוד את נוטלת תרופות אלו.
המלצות כיצד להתמודד עם החוסרים התזונתיים הצפויים

עלות: 120 ש"ח

ליווי קצר לקראת ניתוח

ניתוח הוא אירוע חשוב בחיים, שעלול להיות מלווה בדאגות או אף חרדות, אי ודאות וסטרס. אני עוזרת לנשים לקראת ניתוחי לפרוסקופיה להיערך לניתוח גופנית ונפשית. עבודה שמשלבת הנחיות שזמינות גם לקהל הרחב כאן במאמר המקיף להכנה והתאוששות מניתוחים, הנחיות מותאמות אישית מבוססות שאלון אישי, והכנה רגשית.
שתי פגישות בהיקף כולל של שעה וחצי:

פגישה ראשונה בת שעה: בשלב כמה שיותר מוקדם לקראת הניתוח, שמתמקדת בעיקר בהמלצות טכניות להכנת הגוף והיערכות. את מקבלת ממני מסמך עם המלצות מותאמות אישית.

פגישה שניה בת חצי שעה: ביום הניתוח או ערב קודם שמוקדשת נטו להכנה רגשית והעצמה.

עלות: 420 ש"ח

ביחד אנחנו יוצרות מציאות של בריאות

אני תמיד זמינה כדי לעזור לך בצורה הטובה והמקצועית ביותר שאני יכולה.
את מוזמנת ליצור איתי קשר בכל דרך הנוחה לך.

דילוג לתוכן