האוניברסיטה

אני מאמינה שכל אחת שמתמודדת עם אנדומטריוזיס, יכולה ואף צריכה ללמוד להיות המטפלת מס' אחת של עצמה.

כאן באוניברסיטה הקטנה שלי אתן מוזמנות להכשיר את עצמכן ליציאה לדרך של ריפוי עצמי.
בנוסף לקורסים וההרצאות שבעמוד זה אפשר ומומלץ לבקר בערוץ היוטיוב שלי.

לאור המצב ולאור החשיבות הגבוהה מתמיד בטיפול עצמי ותמיכה הדדית

כל הקורסים הדיגיטליים שלי ב- 180 בלבד

קורס תזונה פונקציונלית לאנדומטריוזיס

הקורס הדיגיטלי הראשון והמקיף לתזונה פונקציונלית לאנדומטריוזיס. עכשיו הידע שלי זמין לכל מי שצריכ/ה אותו בהינף שרביט!

האוניברסיטה הפתוחה לריפוי - קורס בסיס לטיפול עצמי באנדומטריוזיס

הקורס המקיף והמעמיק ביותר להקניית הבנה וכלים ישומיים ראשוניים לטיפול עצמי באנדומטריוזיס

הקורס מודולרי וניתן לבנייה כפי רצונך

  שיעור 1 – היסודות שצריכים חיזוק באנדומטריוזיס

מי אני, מהי מחלה בעיני, מה אני רואה שקורה לנשים כמוני וכמו מטופלותי שבוחרות אחרת, ואז סקירה מדוקדקת של מה שאני ברוב שובבותי חושבת שהם היסודות הרעועים שצריכים חיזוק מהשורש כשבאים לטפל באנדומטריוזיס. וגם קצת טרמינולוגיה שלי, וכמה כללים חשובים להמשך הדרך.

53 דקות

שיעור מלא במתנה

  פרומו שיעור 2 – התנהלות אגן בריאה

כל מה שאני יודעת להגיד (כמעט) על תקיעות באגן ואנדומטריוזיס, הגורמים לה, השפעותיה, ואוסף של הנחיות וטיפים פרקטיים לטיפוח ופינוק יומיומי של איברי האגן. מתארחת בהרצאה הזו מירב שרמן, מפתחת "שיטת שרמן".

60 דקות

  פרומו שיעור 3 – עיקרי התזונה לתמיכה באנדומטריוזיס

חשיבות התזונה הפונקציונלית לתמיכה בריפוי אנדומטריוזיס, אילו מזונות כדאי להגביר, אילו כדאי להפחית, וגם נגיעה בטרנדים ומיתוסים לגבי "תזונת אנדו'"

90 דקות

בהרצאה הזו אני מביאה רק את עיקרי הדברים. יש לי קורס שלם ומקיף ביותר שמעמיק לתוך העולם המופלא של תזונה תומכת ריפוי לאנדומטריוזיס לקורס התזונה המלא

  פרומו שיעור 4 – החומרים שמפריעים לריפוי אנדומטריוזיס – חלק א'

שיעור זה מפוצל לחלק ראשון וחלק שני, ובהם אני מדברת על חומרים כימיים המקושרים להתפתחות אנדומטריוזיס כיצד לזהות אותם ואיך להחליפם בחומרים מיטיבים עם הבריאות. אני גם חושפת מידע קליני חסר תקדים שאין לו כל תיעוד ספרותי (מדעי) ושהגיע הזמן שכולן תדענה עליו ורופאים יתחילו לקדם לגביו מחקר: הקשר בין אנדומטריוזיס וחיסונים!

חלק א' – בחלק זה אני מציגה את הרקע למצבנו הסביבתי- בריאותי המורכב בו הגענו למצב בו אנחנו מוקפות חומרים רעילים בחיינו, מציגה את מנגנוני סילוק הרעלים העיקריים בגופנו ומה קורה כאשר הם בעומס, ומתארת בהרחבה קבוצת חומרים נבחרת: המשבשים ההורמונליים, ולמה אני חושבת שבמיוחד מהם חשוב לנו, הנשים ששומרות על בריאותנו הנשית, להתרחק.

90 דקות

  פרומו שיעור 5 – החומרים שמפריעים לריפוי אנדומטריוזיס – חלק ב'

חלק ב'בחלק זה מגיע הקתרזיס, בו אני מונה לקט עצות נבחרות שביכולתנו לעשות כדי להרחיק מעלינו חומרים מזיקים. אני גם מראיינת את עמית רוזנר, מפתח אפליקציית "קליריה" שנחשבת מהפכנית ברמה בינ"ל, שפותחה במיוחד עבורנו הצרכניות המודעות לבריאותן, כדי לסייע לנו בזיהוי מוצרים איכותיים לטיפוח הגוף ולנקיון הבית.

45 דקות

  פרומו שיעור 6 – המוקדים כמפה אל הנפש (המחלה ככלי ריפוי)

המוקדים שלך כמפת הדרכים הטובה ביותר אל אוצרות הנפש שלך – כל מה שיש לי לומר (כמעט) על אנדומטריוזיס ופצעי הנפש, ועל איך ריפוי של גוף בעזרת נפש, ונפש בעזרת גוף יכול לעבוד ולעשות קסמים אמיתיים. על למה אני חושבת שזה בכלל עיקר העניין, הקרם דה-לה קרם, ומה אני חושבת שהוא כה מיוחד, יוצא דופן תרתי משמע, ומופלא בנו הנשים המתמודדות עם אנדומטריוזיס.

90 דקות

  פרומו שיעור 7 – אנדומטריוזיס ופריון

כשליש מהנשים המאובחנות עם אנדומטריוזיס מתמודדות עם בעיות פריון ומקבלות המלצה להתחיל טיפולים הורמונליים. כדאי לדעת שלפני כן יש הרבה מה לעשות כדי ממש לשפר את הפריון, ולחזק את הגוף לקראת הריון ואף לקראת טיפולים. בהרצאה זו אני מדברת על שיפור פריון באופן טבעי, על אתגרים עיקריים בתהליכי פריון מלאכותיים כשיש אנדומטריוזיס, ועל תקווה אמיתית לאמהות שבדרך

שימי לב – הרצאה זו מתבססת מאד על מידע מההרצאות הקודמות, אם את שוקלת לרכוש רק אותה קחי זאת בחשבון.

45 דקות

לעוד תוכן חינמי אתן מוזמנות לעקוב אחרי ביוטיוב

דילוג לתוכן